Що ми вирощуємо

4 причини працювати з нами

Новини компанії

«Українська Ягода» готується до сезону 2020
22-04-2020, 20:54

«Українська Ягода» проводить планові роботи з підготовки до сезону 2020. Всі роботи ведуться з дотриманням рекомендацій щодо захисту здоров'я працівників компанії в умовах карантину.Незважаючи на пандемію коронавируса ми в поточному сезоні сподіваємось на експорт лохини в свіжому вигляді і замороженої ягоди в цілому. При найбільш негативному розвитку сценарію – при відсутності експорту, компанія планує заморожувати суницю і малину, і налагоджувати збут на внутрішньому ринку до відновлення експорту.

«Украинская Ягода» готовится к сезону 2020

Погода

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

«Українська Ягода» - одна з провідних компаній в Україні виділяє серед конкурентів, якістю виробництва. Вже протягом 5 років компанія «Українська Ягода» виробляє поставки заморожених ягід по всій території України. При цьому компанія продовжує вдосконалювати свій сервіс і продукцію для того, що вимогливий клієнт міг в будь-який час і легко купити оптом заморожені ягоди в будь-якому кількість і найвищої якості!

Що стосується оптового продажу заморожених ягід - компанія «Українська Ягода» виробляє великі обсяги продукції, яку можна купити оптом. Продаж малини оптом, продаж лохини оптом, агрус оптом, а так само смородини, суниці, жимолості чорної смородини і черешні - все це можна купити оптом за низькими цінами і з високим сервісом.

Вам необхідно купити оптом заморожені ягоди? Телефонуйте! І якісна продукція компанії «Українська Ягода» вже на половині шляху до Вас. Ми продаємо найширший асортимент ягід в Україні. Всі ягоди після збору з плантацій, відразу ж заморожуються, таким чином ми зберігаємо первинний смак і свіжість ягоди.

Ми чекаємо Ваш дзвінок і готові оформити замовлення на поставку заморожених ягід оптом. Переконайтеся в якості нашого сервісу особисто :)