Що ми вирощуємо

4 причини працювати з нами

Новини компанії

"Українська Ягода" готується розпочати сезон 2021
24-03-2021, 11:40

"Українська Ягода" готується розпочати сезон 2021. Минулого тижня ми закінчили обрізати лохину, зараз обрізаємо жимолость, вносимо добрива та підживлення рослин. Тривають переговори з торговельними мережами і зарубіжними партнерами про постачання продукції врожаю 2021р. Також компанія продовжує участь в діяльності Ягідній асоціації України, дійсним членом якої, вона є.

"Украинская Ягода" готовится к сезону 2021

 

 

«Українська Ягода» - одна з провідних компаній в Україні виділяє серед конкурентів, якістю виробництва. Вже протягом 5 років компанія «Українська Ягода» виробляє поставки заморожених ягід по всій території України. При цьому компанія продовжує вдосконалювати свій сервіс і продукцію для того, що вимогливий клієнт міг в будь-який час і легко купити оптом заморожені ягоди в будь-якому кількість і найвищої якості!

Що стосується оптового продажу заморожених ягід - компанія «Українська Ягода» виробляє великі обсяги продукції, яку можна купити оптом. Продаж малини оптом, продаж лохини оптом, агрус оптом, а так само смородини, суниці, жимолості чорної смородини і черешні - все це можна купити оптом за низькими цінами і з високим сервісом.

Вам необхідно купити оптом заморожені ягоди? Телефонуйте! І якісна продукція компанії «Українська Ягода» вже на половині шляху до Вас. Ми продаємо найширший асортимент ягід в Україні. Всі ягоди після збору з плантацій, відразу ж заморожуються, таким чином ми зберігаємо первинний смак і свіжість ягоди.

Ми чекаємо Ваш дзвінок і готові оформити замовлення на поставку заморожених ягід оптом. Переконайтеся в якості нашого сервісу особисто :)