Що ми вирощуємо

4 причини працювати з нами

Новини компанії

Участь в торговій місії Fruit Trade Ukraine - Middle East
1-04-2019, 14:18

28-29 березня 2019 року "Українська Ягода" взяла участь в торговій місії Fruit Trade Ukraine - Middle East в Дубаї, ОАЕ. Ми провели безліч зустрічей з прямими покупцями і бачимо великий потенціал нашої компанії в якості постачальника свіжих і заморожених ягід в країни Близького Сходу.

Участие в торговой миссии Fruit Trade Ukraine - Middle East

Погода

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

«Українська Ягода» - одна з провідних компаній в Україні виділяє серед конкурентів, якістю виробництва. Вже протягом 5 років компанія «Українська Ягода» виробляє поставки заморожених ягід по всій території України. При цьому компанія продовжує вдосконалювати свій сервіс і продукцію для того, що вимогливий клієнт міг в будь-який час і легко купити оптом заморожені ягоди в будь-якому кількість і найвищої якості!

Що стосується оптового продажу заморожених ягід - компанія «Українська Ягода» виробляє великі обсяги продукції, яку можна купити оптом. Продаж малини оптом, продаж лохини оптом, агрус оптом, а так само смородини, суниці, жимолості чорної смородини і черешні - все це можна купити оптом за низькими цінами і з високим сервісом.

Вам необхідно купити оптом заморожені ягоди? Телефонуйте! І якісна продукція компанії «Українська Ягода» вже на половині шляху до Вас. Ми продаємо найширший асортимент ягід в Україні. Всі ягоди після збору з плантацій, відразу ж заморожуються, таким чином ми зберігаємо первинний смак і свіжість ягоди.

Ми чекаємо Ваш дзвінок і готові оформити замовлення на поставку заморожених ягід оптом. Переконайтеся в якості нашого сервісу особисто :)