Що ми вирощуємо

4 причини працювати з нами

Новини компанії

Запрошуємо сезонних працівників
10-06-2021, 12:59

Потрібні сезонні працівники від 18 років на збір ягід (с. Маркуші, Бердичівський р-н). Оплата відрядна, оформлення за договором. Здійснюється підвезення працівників з Бердичіва до місця роботи і назад. Для довідок: 098 205 43 81 (Юлія) з 9:00 до 18:00 в робочі дні, та за адресою: вул. Центральна, 1, село Маркуші, Бердичівський р-н, Житомирська обл.

Приглашаем сезонных рабочих

«Українська Ягода» - одна з провідних компаній в Україні виділяє серед конкурентів, якістю виробництва. Вже протягом 5 років компанія «Українська Ягода» виробляє поставки заморожених ягід по всій території України. При цьому компанія продовжує вдосконалювати свій сервіс і продукцію для того, що вимогливий клієнт міг в будь-який час і легко купити оптом заморожені ягоди в будь-якому кількість і найвищої якості!

Що стосується оптового продажу заморожених ягід - компанія «Українська Ягода» виробляє великі обсяги продукції, яку можна купити оптом. Продаж малини оптом, продаж лохини оптом, агрус оптом, а так само смородини, суниці, жимолості чорної смородини і черешні - все це можна купити оптом за низькими цінами і з високим сервісом.

Вам необхідно купити оптом заморожені ягоди? Телефонуйте! І якісна продукція компанії «Українська Ягода» вже на половині шляху до Вас. Ми продаємо найширший асортимент ягід в Україні. Всі ягоди після збору з плантацій, відразу ж заморожуються, таким чином ми зберігаємо первинний смак і свіжість ягоди.

Ми чекаємо Ваш дзвінок і готові оформити замовлення на поставку заморожених ягід оптом. Переконайтеся в якості нашого сервісу особисто :)